مقدمه :

همانطور که میدانید خواب شبانه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. ویکی از مهمترین عوامل شکل‌گیری یک خواب خوب و عمیق داشتن یک تشک با کیفیت و متناسب با بدن فرد می‌باشد. بنابراین این درجه از میزان اهمیت گویای این مهم است که زمان گذاشتن برای مطالعه و تحیقیق در مورد تشک‌ها ارزشمند است و نتیجه‌ی خوبی دارد.

لذا تیم کارشناسی فروشگاه اینترنتی فروشان با ارائه تحقیقات خود به مشتریان عزیز، شما را برای کسب اطلاعاتی جامع از انواع مختلف تشک‌ها و آخرین فناوری‌های روز،  همراهی خواهد کرد.

فروشان/خرید تشک/آنلاین/تشک/تشک طبی/تشک فنری/

تشک های فنر منفصل پاکتی:

در ابتدا بهتر است بدانیم ساختار اصلی تشک‌ها از لایه‌های مختلفی، نظیر پارچه، ابر، فوم، اسفنج، عایق، و فنر  تشکیل می‌شوند که همه این‌ها درون یک فریم (که از دو مدل اسفنجی و فلزی ساخته می‌شوند) قرار می‌گیرند.

فنرهای پاکتی زیرساخت اصلی این نوع تشکها هستند که خریداران می بایست با آنها به طور کامل آشنا شوند.خواندن این مطلب به شما کمک میکند که این نوع تشک را کاملا شناخته و انتخابی بهتر داشته باشید.

فروشان/خرید تشک/آنلاین/تشک/تشک طبی/تشک فنری/

فنر پاکتی چیست؟

همانطور که در شکل روبرو مشاهده میفرمایید پاکت هایی از نوع پارچه هستند که با دو نوع دوخت یا با استفاده از چسب به صورت یک استوانه درمی آیند که درون آنها فنر قرار میگیرد.

سپس تک تک این پاکت های حاوی فنر در کنار هم قرار میگیرند، که در نهایت باعث میشود، هر فنر به صورت مستقل فشرده گردد. بنابراین هر قسمت از تشک مستقلا فشرده میگردد. عکس پایین را نگاه کنید… فرد به پهلو خوابیده و قسمت های سنگین تر بدن بیشتر فرو رفته اند و تشک به وسیله ی فنر های مستقل دیگر نواحی را پر کرده است. به این ترتیب ستون فقرات شما در یک راستا قرار گرفته و از هر نوع آسیبی دور خواهید ماند.

فروشان/خرید تشک/آنلاین/تشک/تشک طبی/تشک فنری/
فروشان/خرید تشک/آنلاین/تشک/تشک طبی/تشک فنری/

استقلال فنرها نسبت به یکدیگر:

این خصوصیت بسیار مهم همان دلیلی است که در این نوع تشک ها اگر قسمتی از تشک دچار لرزش و تکان گردد طرف دیگر ثابت مانده و ارتعاش منتقل نمیشود. و به زبان ساده تر در تشک های دونفره اگر فرد کناری تشک تکان بخورد.

بنابراین در عکس واقعی روبرو ملاحضه میفرمایید که با فشردن فنرهای کناری هیچ لرزشی متوجه ظرف مورد نظر نشده است .

ساختار تشک:

تشک هایی که از این فنر ها بهره می برند با مواد و متریال مختلفی این فنر ها را پوشش می دهند.

شرکت ها و برند های مختلف هر کدام با توجه به استاندارد های موجود به روش خاص خود این فنر هارا پوشش می دهند. لذا لایه های رویی و زیرین این فنر ها در برند های مختلف متفاوت هست همچنین فریم دور آنها میتواند در انواع مختلف ساخته شود.

فروشان/خرید تشک/آنلاین/تشک/تشک طبی/تشک فنری/
فروشان/خرید تشک/آنلاین/تشک/تشک طبی/تشک فنری/

در نمونه ی روبرو مشاهده میفرمایید که سازنده سعی بر آن داشته تا با لایه بندی متنوع از فوم هایی به روی فنر ها شاخصه های طبی بودن تشک را بالا برده و علاوه بر مزیت پاکتی بودن فنرها، قابلیت های بیشتری به تشک بدهد. بنابراین شما میتوانید قبل از خرید لایه بندی های موجود در تشک را بررسی بفرمایید تا با شناخت کامل محصول مورد نظر را خریداری بفرمایید.